Klubová výstava chodských psů-Memoriál ing.Findejse

26.9.2015


Posuzoval: psi - Olga Dolejšová, feny - Božena Ovesná


třída

pes

fena

štěňat66
dorostu43
mladých1112
mezitřída613
otevřená1223
pracovní31
vítězů53
veteránů15

CELKEM: 114

48

66



PSI

štěňatVN1, Nejlepší štěně klubové výstavy

Qullankaivaja Taabernakkelin

o.
m.
chov. Suokallio Satu
maj. Suokallio Satu
VN2

Brix Klonmida

o. JCh., Ch., Grand Ch. Brix Zejeriss
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj. Merta Pavel
VN3

Baron Klonmida

o. JCh., Ch., Grand Ch. Brix Zejeriss
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj. Blomberg Monica
VN4

JCh. Best Boy Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Kromková Alena
VN

Baff Rosa white

fotoo. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Mohapelová Tereza
N

Emenike Manu Choďák

o. Brand Draugluin
m. Cara Bardot Choďák
chov. Kovář Miroslav
maj. Cafourek Josef
dorostuVN1, Nejlepší dorost klubové výstavy

Chess Lužanské hvozdy

fotoo. Brand Draugluin
m. Bekky Lužanské hvozdy
chov. Vorlíček Jan
maj. Kuchyňková Petra
VN2

Donatelo od Brány Ráje

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Kracík Vladislav
VN3

Harro Hulk od Malého Kosíře

fotoo. Hidalgo Vita canina
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Mlotková Pavlína
N4

Connor Dark Bark

fotoo. Dak od Perlového potoka
m. Flying Beauty Calamity Jane
chov. Houšková Františka
maj. Švarcová Veronika
mladýchV1, CAJC, BOJ

Brego Black Monster

fotoo. Linch Krosandra
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Prochovníková Šárka
V2

Dusty od potoka Lubě

fotoo. Vief z Dašického zátiší
m. Aida od potoka Lubě
chov. Formánek Bořek
maj. Hrazdil Pavel
V3

Begarex Black Monster

fotoo. Linch Krosandra
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Mráček Radek
V4

Bárny Chodský drahokam

fotoo. Grand Ch., Ch. Atrey Magic Inferno
m. Areta z Čermenských lesů
chov. Štěpánová Alena
maj. Krulová Danuše
V

Artur Black Jantar

fotoo. Woody z Dašického zátiší
m. Arigit Amay Choďák
chov. Štýberová Alena, Ing.
maj. Štefek Ivan
V

Endy Mont de Soleil

fotoo. Neron Krosandra
m. Bellatrix Mont de Soleil
chov. Provazníková Ivana
maj. Král Ladislav
VD

Ardo Akruko

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Angie z Čermenských lesů
chov. Janeček Ladislav, Ing.
maj. Vilímová Martina
VD

Bakk Black Mirabell

fotoo. Xizang Vigilo
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj.
VD

Giro Gagarin od Malého Kosíře

fotoo. Arbon Pesperro
m. Bekie Blue od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Konopa Milan, MVDr.
VD

Grimm od Malého Kosíře

fotoo. Arbon Pesperro
m. Bekie Blue od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Hlaváč Jan
nenastoupil

Chán Čingis z Dašického zátiší

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch. Victoria z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Vítek Pavel
mezitřídaV1, CAC

Ch. Aon Car-Et PO-DOG

fotoo. Et Valaimdar
m. Carey od Malého Kosíře
chov. Čejková Petra
maj. Zahradník Bohuslav
V2, Res. CAC

Barney Porta Moravia

fotoo. Bady Acacia Hill
m. Perla Vigilo
chov. Havranová Olga
maj. Gabrlík Oldřich
V3

Cresh Speed Eimiporti

fotoo. Sirius od Strážné skály
m. Portie Mag z Gipova
chov. Červenková Daniela
maj. Červenková Daniela
VD4

Anup Věčná Legenda

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Zanziba Cecille Lukato Gold
chov. Tomíčková Marcela
maj. Tomíčková Marcela
VD

Drake Francis Choďák

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Merida Vigilo
chov. Kovář Miroslav
maj. Doležalová Magda
D

Arco pod Chlumem

fotoo. Archie z Pouchova
m. Uria Vigilo
chov. Závorková Hana
maj. Zahradníková Iva
otevřenáV1, CAC

JCh., Ch. Emet Lužanské hvozdy

fotoo. Ch. Cyr z Horské samoty
m. Bekky Lužanské hvozdy
chov. Vorlíček Jan
maj. Vorlíček Jan
V2, Res. CAC

Ex Valaimdar

fotoo. Ch. Gar z Dašického zátiší
m. Desi Valaimdar
chov. Milostná Jitka
maj. Siegenthaler Beatrice
V3

Haky Valaimdar

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Bell Acacia Hill
chov. Milostná Jitka
maj. Svobodová Michaela
V4

Arri Rosa white

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Šiborová Martina
V

Anero Rosa white

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Kuchyňková Petra
V

Vief z Dašického zátiší

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Ch. Kesie z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Rohlíková Táňa
V

Zirgan Vigilo

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Miranda Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj. Blehová Růžena
VD

Benji od Sázavského splavu

fotoo. Brit z Horské samoty
m. JCh. Nica z Dašického zátiší
chov. Hedvičák Jaroslav
maj. Jirouch Karel
VD

Chris Zelený kámen

o. Alf Benelymis
m. Brixa Černá luna
chov. Císař Jiří
maj. Kyjovská Eva
diskvalifikován

JCh., Ch. Accer Black Mirabell

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj. Ztratilová Dagmar
nenastoupil

JCh. Amarook Black Mirabell

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Ch. Mirabell Daraskár
chov. Ztratilová Dagmar
maj. Pécsiová Klára
nenastoupil

Goryk z Boršova

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Grand Ch., Ch., JCh. Darka z Boršova
chov. Bolehovský Pavel
maj. Šally Zdeněk
pracovníV1, CAC, BOB, Nejlepší pracovní pes, Vítěz memoriálu ing. Findejse

Zeek Bryvilsár

fotoo. Garny Cidabro
m. Qwiki Bonny Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Skřivanová Šárka
V2, Res. CAC

Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis

fotoo. Ch. Foster Krosandra
m. JCh. Berenicé Fidelis et Fortis
chov. Morávková Helena
maj. Péčková Zuzana + Lenka
V3

Enzo od Malého Kosíře

fotoo. Ch., Grand Ch. Cid Lužanské hvozdy
m. Bekie Blue od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Mlotková Kateřina
vítězůV1, CAC

Ch., Grand Ch. Cid Lužanské hvozdy

fotoo. Garry z Gipova
m. Enamur Lukato Gold
chov. Vorlíček Jan
maj. Frydrychová Lenka 
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře

fotoo. Chamuray Daraskár
m. Grand Ch., Ch. Ajša od Motyčínské skály
chov. Koutná Ivana
maj. Nohelová Jindřiška
V3

Henk Valaimdar

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Bell Acacia Hill
chov. Milostná Jitka
maj. Aho Marjut
V4

Grand Ch., Ch., JCh. Randy Krosandra

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Ch., JCh., VCh. Irluka Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Péčková Lenka + Zuzana
nenastoupil

Grand Ch., Ch., JCh. Akim z Čermenských lesů

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Connie z Boršova
chov. Bolehovský Libor
maj. Deverová Romana
veteránůV1

Ch. Foster Krosandra

fotoo. Ch. Gar z Dašického zátiší
m. VCh. Finy Cidabro
chov. Sloupský Ladislav
maj. Majerová Lucie

FENY

štěňatVN1

Dame de la Esperanza Lukato Gold

o. Ch., JCh. Centaurus Fidelis et Fortis
m. Vampy Cesarena Lukato Gold
chov. Fidlerová Olga
maj.
VN2

JCh., Ch., Grand Ch. Aisha Moravský zázrak

o. Denny Krosandra
m. Airin Porta Moravia
chov. Veselá Renata
maj. Veselá Renata
VN3

JCh. Brienne Rosa white

o. Linch Krosandra
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Žemličková Jarmila
VN4

Courtney Black Monster

o. Apolo od potoka Lubě
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Majerová Lucie
VN

Betty Klonmida

o. JCh., Ch., Grand Ch. Brix Zejeriss
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj.
nenastoupil

Bella Klonmida

o. JCh., Ch., Grand Ch. Brix Zejeriss
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj.
dorostuVN1

Ch. Inanna z Dašického zátiší

o. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Ch. Wendy z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Smejkalová Jitka
VN2

El Stanislava z Volšinek

o. Bady Acacia Hill
m. Porta Vigilo
chov. Fialová Pavla
maj. Fialová Pavla
neposouzen

Hailie Huff od Malého Kosíře

fotoo. Hidalgo Vita canina
m. Cathy od Malého Kosíře
chov. Koutná Ivana
maj. Kuběna Cyril
mladýchV1, CAJC

JCh., Ch. Inessie z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj. Jedlinská Veronika
V2

JCh., Ch. Wonder Wori Krosandra

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Sloupský Ladislav
V3

Jara z Letinské kovárny

o. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Deizzy Lou z Letinské kovárny
chov. Peroutka Karel
maj.
V4

Aloha ze Zevlova dvora

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Orbitka Daraskár
chov. Zevlová Andrea
maj. Olejníčková Daniela
VD

Airin Akruko

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Angie z Čermenských lesů
chov. Janeček Ladislav, Ing.
maj. Hálová Lucie, Ing.
VD

Amy z Vinarského Sakrova

o. Back Zejeriss
m. Fee Calamity Jane
chov. Jurčíková Pavlína
maj.
VD

JCh., Ch. Izabell z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Lexus Speed z Gipova
m. Grand Ch., Ch. Bea z Chrámeckých vinic
chov. Peroutka Karel
maj. Koubíková Zdeňka
D

Cora z Vrchu slávy

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Clera Via Moderna
chov. Přikryl Petr
maj. Nehybová Zuzana
nenastoupil

Abby Black Jantar

fotoo. Woody z Dašického zátiší
m. Arigit Amay Choďák
chov. Štýberová Alena, Ing.
maj.
nenastoupil

Amanda Prácheňský poklad

fotoo. Laskarr Daraskár
m. Clea Via Moderna
chov. Hanzíková Jaroslava
maj. Pilař Robin
nenastoupil

Eleonor Mont de Soleil

fotoo. Neron Krosandra
m. Bellatrix Mont de Soleil
chov. Provazníková Ivana
maj.
nenastoupil

Kasandra Bryvilsár

fotoo. JCh., Ch. Emet Lužanské hvozdy
m. Eliss Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj.
mezitřídaV1, CAC

Vendeta z Gipova

fotoo. Bad Via Moderna
m. Madelain Tass z Gipova
chov. Fejerová Lenka
maj. Fejerová Lenka
V2, Res. CAC

Berry z Nechyby

fotoo. Prescott z Gipova
m. Bona Via Moderna
chov. Záhorová Dagmar
maj. Záhorová Dagmar
V3

Bezinka La Kofila

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Xanta z Dašického zátiší
chov. Šrédlová Marie
maj. Vančatová Zdeňka
V4

Boogie z Nechyby

o. Prescott z Gipova
m. Bona Via Moderna
chov. Záhorová Dagmar
maj. Hrazdírová Andrea
V

Baira z Nechyby

fotoo. Prescott z Gipova
m. Bona Via Moderna
chov. Záhorová Dagmar
maj. Filipová Hana
V

Besi z Příborského dvora

fotoo. Arbon Pesperro
m. Fela z Boršova
chov. Sklenovská Lenka
maj. Švábek Martin
V

Fee Gaviro

fotoo. Ch. Black z Janiny
m. Rouzie z Dašického zátiší
chov. Vildová Adrijana
maj. Chlupsová Libuše
VD

Baghíra Black Monster

fotoo. Linch Krosandra
m. Trinity z Dašického zátiší
chov. Majerová Lucie
maj. Nováková Romana
VD

Ivory Bryvilsár

fotoo. Scuby Swen Bryvilsár
m. Unika Meg Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Šmídová Petra
VD

Weezy Krosandra

fotoo. Woren Bryvilsár
m. Chaky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Sloupský Ladislav
nenastoupil

Betty z Příborského dvora

o. Arbon Pesperro
m. Fela z Boršova
chov. Sklenovská Lenka
maj. Soyka Jana
neposouzen

Contessa od Brány Ráje

fotoo. Áron z Jamenských Valíků
m. Ch., Grand Ch. Dessy Lužanské hvozdy
chov. Frydrychová Lenka 
maj. Vacková Markéta
nenastoupil

Dina Sannaro

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Aron Kamarko
m. Grand Ch., Ch., JCh. Sunny z Dašického zátiší
chov. Hausnerová Libuše
maj. Mastná Marta
otevřenáV1, CAC, BOS, Vítez memoriálu ing. Findejse

Bekie Blue od Malého Kosíře

fotoo. Ch. Assan Bryvilsár
m. Grand Ch., Ch. Ajša od Motyčínské skály
chov. Koutná Ivana
maj. Konopa Milan, MVDr.
V2, Res. CAC

Bonny od potoka Lubě

fotoo. Ch. Foster Krosandra
m. JCh. Amálka Bochus
chov. Formánek Bořek
maj. Musilová Nikola
V3

Vesna z Dašického zátiší

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Ch. Kesie z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Bosso Umberto
V4

Kodie Krosandra

fotoo. Chavir od Majky
m. Aiza Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Čtvrtníčkovi
V

Angie z Čermenských lesů

fotoo. Ch. Daren Valaimdar
m. Connie z Boršova
chov. Bolehovský Libor
maj. Janeček Ladislav, Ing.
V

Bentley Eimiporti

fotoo. Navaro z Dašického zátiší
m. Lauren Agi z Gipova
chov. Červenková Daniela
maj. Červenková Daniela
V

Gracie z Dašického zátiší

fotoo. Brand Draugluin
m. Vesna z Dašického zátiší
chov. Metelková Lenka
maj. Bosso Umberto
V

Nehalennia Taabernakkelin

o.
m.
chov. Suokallio Satu
maj.
V

Ornella Mag z Gipova

fotoo. James Garr z Gipova
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Fejerová Lenka
V

JCh. Pralinne Daraskár

fotoo. Chamuray Daraskár
m. Cloie Acacia Hill
chov. Kaňoková Yvetta
maj. Kunická Jana
VD

Ajga Klonmida

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Akim z Čermenských lesů
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj. Chrástková Lenka
VD

Arya Rosa white

fotoo. Ch., JCh. Funny z Aglobern
m. Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu
chov. Žemličková Jarmila
maj. Nováková Hana
VD

Bona Via Moderna

fotoo. Dasty Stamo-Bud
m. Bessy z Brdského zálesí
chov. Zvolánková Petra
maj. Záhorová Dagmar
VD

Dasha z Janiny

fotoo. Ch., JCh. Daemon Vita canina
m. Aira od Lužničky
chov. Košťálová Jana
maj. Brablc Pavel
VD

Forever Calamity Jane

fotoo. Tiro Prima Nova
m. Ch., VCh. Cathy Krosandra
chov. Soldánová Ivana
maj. Soldánová Ivana
VD

Happy z Letinské kovárny

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Bela Agisto
chov. Peroutka Karel
maj. Lange Karin
VD

Kimberly Vita canina

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Henrietta Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj.
VD

Komtess Vita canina

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Henrietta Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Socha Ivan
VD

Oxanethopea Daraskár

fotoo. Ch. Argas Gery-Jane
m. Arika z Javorové hůrky
chov. Kaňoková Yvetta
maj. Lamborová Petra
VD

Ziggy Bryvilsár

fotoo. Garny Cidabro
m. Qwiki Bonny Bryvilsár
chov. Kudrnáčová Jana
maj. Křížová Marie
nenastoupil

Arietta Klonmida

o. Grand Ch., Ch., JCh. Akim z Čermenských lesů
m. Molly Krosandra
chov. Čada Milan
maj. Kvapilová Tereza
nenastoupil

Christia Regenia Bohemia

fotoo. JCh. Xavi Bryvilsár
m. Bessy Anne Regenia Bohemia
chov. Žáková Jitka
maj. Kratina Jan
neposouzen

Korra Vita canina

fotoo. Grand Ch., Ch., JCh. Caezare Chucky od Malého Kosíře
m. Henrietta Vita canina
chov. Folwarczna Radmila
maj. Mokrošová Petra
pracovníV1, CAC

Ch., JCh., VCh. Irluka Krosandra

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Beky Krosandra
chov. Sloupský Ladislav
maj. Sloupský Ladislav
vítězůV1, CAC

Ch. Mirabell Daraskár

fotoo. Pegas Bryvilsár
m. Arika z Javorové hůrky
chov. Kaňoková Yvetta
maj. Ztratilová Dagmar
V2, Res. CAC

Grand Ch., Ch., VCh. Olivie z Gipova

fotoo. James Garr z Gipova
m. VCh. Magma Prima Nova
chov. Fejerová Lenka
maj. Koubíková Zdeňka
nenastoupil

Grand Ch., Ch. Ariel od Sázavského splavu

fotoo. Grand Ch., Ch. Roky Bryvilsár
m. JCh. Nica z Dašického zátiší
chov. Hedvičák Jaroslav
maj. Žemličková Jarmila
veteránůV1, BOV

Dara od Sopečných vršků

fotoo. Garry z Gipova
m. Xandra Bryvilsár
chov. Kurková Eva
maj. Bosso Umberto
V2

Grand Ch., Ch. Ajša od Motyčínské skály

fotoo. Cipro Cidabro
m. Betty od Sopečných vršků
chov. Oliverius Petr
maj. Koutná Ivana
V3

Issabo Daraskár

fotoo. Ch. Brrix Barracuda Aces
m. Ch., JCh. Every Daraskár
chov. Kaňoková Yvetta
maj. Zelinková Jarmila
VD4

Miranda Vigilo

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Bereta Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj. Blehová Růžena
nenastoupil

Merida Vigilo

fotoo. Grand Ch., Ch., VCh., JCh. Orin Bryvilsár
m. Bereta Vigilo
chov. Blehová Růžena
maj. Kovářovi Lenka a Miroslav
Nejlepší chovatelská skupina
1.místo - Daraskár

Juniorhandling I. kategorie:
1. Nehyba David a Ztratil Lukáš

Juniorhandling II. kategorie:
1. Mokrošová Petra
2. Hrazdíra Filip


    Výsledky zaslal: Peroutka Karel