Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/137380/virtual/www/forum/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/137380/virtual/www/forum/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/137380/virtual/www/forum/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/137380/virtual/www/forum/includes/bbcode.php on line 112

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bbcode.php:483)
www.KPCHP.org • Zobrazit téma - děti a psi po xy-té :D

děti a psi po xy-té :D

Moderátor: Moderátoři

Re: děti a psi po xy-té :D

Příspěvekod Evík » 10 pro 2012, 10:54

Lucie píše:
Díky, když se to točilo bylo Simče 16 měsíců, teď je jí 21 m. Doma to taky nestíhám točit, protože musím hlídat divochy. Ona jim chce pořád něco házet, ikdyž Fosty je schopný ji chňapnout i s rukou, jak vidí míček, má zatmění. :s002 Trinda ta když se s ním vrací, tak na mě skáče, takže ji musím brzdit, ať neskočí i na Simonku. Rex byl strašně ohleduplný, na to že se viděli po druhé v životě (po prvé, když byly Simče 4 měsíce). :s002

Nojo, Ty toho máš víc.....fakt Tě obdivuju, 4 psi a prcek k tomu, to zabíračka to všechno uhlídat :twisted: :-D
Jejda to to letí, Simča už bude mít hnedle dva roky...Naší Rozárce budou v dubnu 3....já se vrátím do práce. ...čas je neúprosný... :587
Já musím jinak taky Akouše hlídat, aby Rozí neporazil... za normálních okolností si to hlídá sám, aby do ní nevrazil, ale jak máme jít ven, tak chce být všude první a jediná možnost, jak mu zabránit, aby nás "nesejmul" obě dvě, je nařídit lehni - zůstaň, pak vylézt ze dveří a pustit tu chlupatou dělovou kouli ven, to je pak start :144
Evík
Mazák

Příspěvekod Evík » 14 pro 2012, 21:10

Lidi, z tohoto se mi chce brečet.... :610
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=766240
Kdy už si, sakra, lidi uvědomí, že nelze nechat dítě samotné se psem ani na vteřinu?! :s033 :613 :598
I tomu nejhodnějšímu psovi může někdy "rupnout v bedně zničehonic"...
Moje kámoška zrovna nedávno taky řešila pokousání svého děcka... Nechala chlapečka běhat po pokoji u babičky a babiččin jezevčík, který na sobě doposud nechával vždy od kluka "dříví štípat" prostě najednou přiběhl, zavrčel a kluka rafnul do nohy...trefil achilovku, krev tekla....pes prý ale takřka okamžitě poté, co kluk začal brečet, začal prcka olizovat a "utěšovat"...No pochopitelně psa hned odvedli a kámoška s klukem na pohotovost....Babička jela následně se psem na veterinu, protože došla k závěru, že musí být asi nemocný, když reagoval tak zničehonic a nikdy předtím nic podobného neudělal....No psovi nezjistili vůbec nic - zdravý jak řípa....Takže doteď nikdo neví, proč mu v tu chvíli hráblo, navíc, když byl kluk i pes pod dozorem mámy a babičky... :roll: Každopádně když teď přijede kámoška s klukem k babičce, jezevčík sedí zavřený za ohrádkou a jen smutně kouká a kňourá, jak by si chtěl s klukem hrát...Kluk se na psa taky nezlobí (je mu 5 let), má ho pořád rád... Máma i babi se ale už bojí je k sobě pustit...
Tak si říkám, co bych dělala já, kdyby mi pes zaútočil na dítě takhle bez "zjevné příčiny"....fakt nevím.... :roll:
Evík
Mazák

Příspěvekod Tasy » 15 pro 2012, 09:09

NIKDY to není bez zjevné příčiny..jen spousta lidí ten varovný signál co pes vysílá nevidí :'(
Evík píše:Lidi, z tohoto se mi chce brečet.... :610
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=766240
Kdy už si, sakra, lidi uvědomí, že nelze nechat dítě samotné se psem ani na vteřinu?! :s033 :613 :598
I tomu nejhodnějšímu psovi může někdy "rupnout v bedně zničehonic"...
Moje kámoška zrovna nedávno taky řešila pokousání svého děcka... Nechala chlapečka běhat po pokoji u babičky a babiččin jezevčík, který na sobě doposud nechával vždy od kluka "dříví štípat" prostě najednou přiběhl, zavrčel a kluka rafnul do nohy...trefil achilovku, krev tekla....pes prý ale takřka okamžitě poté, co kluk začal brečet, začal prcka olizovat a "utěšovat"...No pochopitelně psa hned odvedli a kámoška s klukem na pohotovost....Babička jela následně se psem na veterinu, protože došla k závěru, že musí být asi nemocný, když reagoval tak zničehonic a nikdy předtím nic podobného neudělal....No psovi nezjistili vůbec nic - zdravý jak řípa....Takže doteď nikdo neví, proč mu v tu chvíli hráblo, navíc, když byl kluk i pes pod dozorem mámy a babičky... :roll: Každopádně když teď přijede kámoška s klukem k babičce, jezevčík sedí zavřený za ohrádkou a jen smutně kouká a kňourá, jak by si chtěl s klukem hrát...Kluk se na psa taky nezlobí (je mu 5 let), má ho pořád rád... Máma i babi se ale už bojí je k sobě pustit...
Tak si říkám, co bych dělala já, kdyby mi pes zaútočil na dítě takhle bez "zjevné příčiny"....fakt nevím.... :roll:
www.zgipova.com
Tasy
V záběhu

Příspěvekod Evík » 16 pro 2012, 21:47

Tasy píše:NIKDY to není bez zjevné příčiny..jen spousta lidí ten varovný signál co pes vysílá nevidí :'(

Však to já vím, proto jsem to "zjevné příčiny" taky dala do uvozovek... :-D On pes vysílá spoustu varovných signálů, když zrovna o dětskou pozornost nestojí. Konkrétně Aki se např. olizuje, odvrací hlavu a když toho má dost, tak se zvedne a zdrhne :twisted: Dbám na to, aby ho Rozí neotravovala, když Aki zrovna chce mít klid......Jde o to znát svého psa a umět číst jeho "znakovku". Myslím, že nejen každé plemeno, ale i každý pes má tu škálu dorozumívacích znaků trošku odlišnou od jiných. Některý pes naznačí jen jednou, pak rovnou rafne, jiný naznačuje spousty způsoby a k radikálnímu kroku přistoupí, až když už fakt neví, jak jinak a páníček nepomůže....Je to o povaze toho kterého psa.
Mně spíš zajímal názor ostatních, jak by se v níže uvedené situaci zachovali.....tedy kdyby už došlo na nějaký incident, kterému nikdo nedokázal zabránit včas...jaký by byl přístup ke vztahu dítě - pes... Když o tom tak přemýšlím.....náš Akouš je strašně průhledný a čitelný, takže kdyby se mi stalo, že bych nedokázala stanovit, proč se zachoval "tak a tak", pak bych mu asi přestala tolik důvěřovat, dávala bych si zatraceně majzla a asi bych nejspíš nedovolila děcku nic jiného, než psa v klidu hladit, ale žádné blbnutí. :? . No, nevím....Naštěstí se mi doposud nic takového nestalo (a doufám, že ani nestane).
Evík
Mazák

Příspěvekod brňanda » 17 pro 2012, 09:12

Být stále na blízku dítěte a psa..Nedá mněto,abych nenapsala příhodu starou asi 20 let..
To jsem už bydlela v paneláku,měla dvě malé ,,cácorky" a ,,němku-fenu starou 8let.Holkám byly asi 3 a 5let.
Dennuška tehdy dostala svoji milovanou kost z vepřového kolene,holkám bylo řečeno,ať ji nechají být-Dennuška papá..Starší si odešla hrát do pokoje,mladší se mnou byla v kuchyni.Sama jsem něco dělala u linky,malá si malovala u stolu.Najednou jsem zaslechla vrčení-ne takovéto ,,jsem zlý pes při hraní,ale zlé ,varující-otočila jsem se,a kdybych byla pomalejší,tak nevím..Denka měla mezi packama svoji kost,a malá klečela s ručkou nataženou k ní(kosti).V té chvíli jsem měla asi 4 ruky ..Jednou jsem rafla děcko za tepláky odhodila je bokem-malá profrčela asi metr vzduchem, na psa jsem zařvala nesmíš,ještě dostala facku,a pak dostávala kázání malá.Holky už byly naučené,že když pejsek papá,nechodí se k němu,fena byla mírná,hrála si s nimi,a taky i po této události,jako by se nic nestalo..Zase to byla ta hodňoučká fenečka-na dítěti to následky nenechalo také-to moje,,zacházení "-v tu chvíli.ALE kdybych tam nebyla..raději nemyslet...
brňanda
Zelenáč

Příspěvekod Tasy » 17 pro 2012, 15:52

;-)
brňanda píše:Být stále na blízku dítěte a psa..Nedá mněto,abych nenapsala příhodu starou asi 20 let..
To jsem už bydlela v paneláku,měla dvě malé ,,cácorky" a ,,němku-fenu starou 8let.Holkám byly asi 3 a 5let.
Dennuška tehdy dostala svoji milovanou kost z vepřového kolene,holkám bylo řečeno,ať ji nechají být-Dennuška papá..Starší si odešla hrát do pokoje,mladší se mnou byla v kuchyni.Sama jsem něco dělala u linky,malá si malovala u stolu.Najednou jsem zaslechla vrčení-ne takovéto ,,jsem zlý pes při hraní,ale zlé ,varující-otočila jsem se,a kdybych byla pomalejší,tak nevím..Denka měla mezi packama svoji kost,a malá klečela s ručkou nataženou k ní(kosti).V té chvíli jsem měla asi 4 ruky ..Jednou jsem rafla děcko za tepláky odhodila je bokem-malá profrčela asi metr vzduchem, na psa jsem zařvala nesmíš,ještě dostala facku,a pak dostávala kázání malá.Holky už byly naučené,že když pejsek papá,nechodí se k němu,fena byla mírná,hrála si s nimi,a taky i po této události,jako by se nic nestalo..Zase to byla ta hodňoučká fenečka-na dítěti to následky nenechalo také-to moje,,zacházení "-v tu chvíli.ALE kdybych tam nebyla..raději nemyslet...
www.zgipova.com
Tasy
V záběhu

Příspěvekod Lucie » 17 pro 2012, 21:39

Tasy píše:NIKDY to není bez zjevné příčiny..jen spousta lidí ten varovný signál co pes vysílá nevidí :'(

Lenko, přesně! Nemám tyhle články a reportáže ráda - zase to bude všechno, že pes byl makový a takový a nikdo už nekoune na to, jak ho majitelé vychovali případně, jak si ohlídali dítko, aby psa neotravovalo....
Když vidím Simču, jak pořád objímá Gara a on se pak už zvedne a jde pryč, tak se nebudu usmívat, jak má moje dítě rádo psa. Psa nechám odpočinout a dítě poučím, ať ho "nechá" odpočívat a zabavím ji jinak.

Pro: Evík
Jako psi a dítě celkem v poho, náročnější je trénink, ale k tomu ještě řešit věci pro klub, to už je horší, obzvlášť s tím cestováním. Navíc já jdu do práce taky na jaře, to bude teprve masakr.
Lucie
Site Admin

Příspěvekod Evík » 18 pro 2012, 18:08

Lucie píše:Lenko, přesně! Nemám tyhle články a reportáže ráda - zase to bude všechno, že pes byl makový a takový a nikdo už nekoune na to, jak ho majitelé vychovali případně, jak si ohlídali dítko, aby psa neotravovalo....
Když vidím Simču, jak pořád objímá Gara a on se pak už zvedne a jde pryč, tak se nebudu usmívat, jak má moje dítě rádo psa. Psa nechám odpočinout a dítě poučím, ať ho "nechá" odpočívat a zabavím ji jinak.

Pro: Evík
Jako psi a dítě celkem v poho, náročnější je trénink, ale k tomu ještě řešit věci pro klub, to už je horší, obzvlášť s tím cestováním. Navíc já jdu do práce taky na jaře, to bude teprve masakr.

To už se vracíš do práce takhle brzy? Týjo, tak to bude masakr... :roll: No, já to mám taky zajímavé...při práci budu dodělávat výšku, ale naštěstí řeším jen jedno dítě a jednoho psa....Na 4 bych opravdu nestačila. Oni úplně stačili dva a děcko. Ale Griffča mi teď hrozně chybí. Ten se od Rozinky nechával objímat rád, válel se před ní na zádech a vyloženě si její pozornosti užíval. Akouš objímání taky rád nemá, taky Rozince zdrhá. A taky mu vadí, když se Rozí hlasitě chechtá....to mám z jeho ksichtíku vyloženě dojem, že kdyby měl jak, zacpal by si uši :587 Takže Rozí taky dostává kázání, jak se chovat k pejskům...Musím říci, že je docela rozumná, dá si říct. Holt na Akim už začíná být ten věk taky vidět, už chce víc svého klidu, i když během procházek a když se dostanem aspoň občas na cvičák je taky akční...Prostě jen na to mazlení chce spíš mě, než Rozárku...
Evík
Mazák

Předchozí

Zpět na Děti a psi